WYJAZD INTEGRACYJNY DO PARKU WODNEGO „SUNTAGO” I WARSZAWY

W dniu 4 września wczesnym rankiem rodziny zastępcze z dziećmi wyruszyły na integracyjną dwudniową wycieczkę do Warszawy. Stolica nie była jednak jedyną atrakcją z której uczestnicy korzystali. W pierwszym dniu czekał na Nich świat wodnego parku „Suntago” – tam to dopiero były atrakcje! Każdy znalazł coś dla siebie i mały i duży! Po wyczerpujących wyczynach wodnych wycieczka udała się na zasłużoną kolację i nocleg.

Drugiego dnia również nie brakowało atrakcji. Z przewodnikiem rodziny z dziećmi odwiedziły najważniejsze miejsca w Warszawie:

Krakowskie Przedmieście – Pałac Prezydencki, Pomnik Adama Mickiewicza, Uniwersytet Warszawski, Kościół św. Krzyża, Pomnik Kopernika, ławeczki Chopinowskie oraz

Stare Miasto – Plac Zamkowy, Dziedziniec Zamku Królewskiego, Kanonie, Gnojna Góra, Rynek Starego Miasta z Syrenką, Barbakan, Szeroki Dunaj, Pomnik Małego Powstańca, Archikatedra św. Jana.

Na sam koniec dwudniowej wycieczki uczestnicy zwiedzili warszawski ogród zoologiczny, który urzekł ogromem i różnorodnością flory i fauny.

Po wyczerpujących dwóch dniach wojaży zmęczeni turyści, ale bardzo zadowoleni i szczęśliwi w późnych godzinach wieczornych powrócili  do domów.

Wyjazd został finansowany z środków projektu prowadzonego przez Powiat Kościerski/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie pt. „Rodzinnie w Powiecie Kościerskim” współfinansowany  z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Aktualności

Serdecznie zapraszamy na kolejną grupę wsparcia dla osób doświadczających przemocy, która odbędzie się 15.07.2024 o godzinie 11.00 w PCPR, sala nr 13.

Czytaj więcej »

Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie informuje, że dnia 02.11.2023 r. jest zamknięte.

Jednocześnie informujemy, że darmowe porady prawne odbywać się będą zgodnie z harmonogramem.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie

ul. Krasickiego 483-400 Kościerzyna

Zespół ds. rodzinnej pieczy zastępczej

tel. 58686 50 05, 785993121

www.pcprkoscierzyna.pl

„Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat ,dla jednej osoby”

Skip to content