WYJAZD INTEGRACYJNY DO PARKU WODNEGO „SUNTAGO” I WARSZAWY

W dniu 4 września wczesnym rankiem rodziny zastępcze z dziećmi wyruszyły na integracyjną dwudniową wycieczkę do Warszawy. Stolica nie była jednak jedyną atrakcją z której uczestnicy korzystali. W pierwszym dniu czekał na Nich świat wodnego parku „Suntago” – tam to dopiero były atrakcje! Każdy znalazł coś dla siebie i mały i duży! Po wyczerpujących wyczynach wodnych wycieczka udała się na zasłużoną kolację i nocleg.

Drugiego dnia również nie brakowało atrakcji. Z przewodnikiem rodziny z dziećmi odwiedziły najważniejsze miejsca w Warszawie:

Krakowskie Przedmieście – Pałac Prezydencki, Pomnik Adama Mickiewicza, Uniwersytet Warszawski, Kościół św. Krzyża, Pomnik Kopernika, ławeczki Chopinowskie oraz

Stare Miasto – Plac Zamkowy, Dziedziniec Zamku Królewskiego, Kanonie, Gnojna Góra, Rynek Starego Miasta z Syrenką, Barbakan, Szeroki Dunaj, Pomnik Małego Powstańca, Archikatedra św. Jana.

Na sam koniec dwudniowej wycieczki uczestnicy zwiedzili warszawski ogród zoologiczny, który urzekł ogromem i różnorodnością flory i fauny.

Po wyczerpujących dwóch dniach wojaży zmęczeni turyści, ale bardzo zadowoleni i szczęśliwi w późnych godzinach wieczornych powrócili  do domów.

Wyjazd został finansowany z środków projektu prowadzonego przez Powiat Kościerski/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie pt. „Rodzinnie w Powiecie Kościerskim” współfinansowany  z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w nieodpłatnym kursie online z obsługi smartfona: „Mój pierwszy smartfon – jak zacząć korzystać ze smartfonu i wykorzystywać jego funkcjonalności na

Czytaj więcej »
Skip to content