Szanowni Państwo prosimy o pomoc

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie informuje, że jest w trakcie wyposażenia mieszkania chronionego dla pełnoletnich wychowanków opuszczających pieczę zastępczą w tym placówek opiekuńczo-wychowawczą,  którzy są w okresie procesu usamodzielnienia i chwilowo nie mają możliwości uzyskania własnego lokum. Chcemy przygotować młodzieży miły zakątek, aby jeszcze w okresie nauki mogli nabyć umiejętności społeczne i nauczyć się funkcjonowania jako dorośli przy naszym wsparciu.

Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą do osób, którzy mają do oddania używany, ale sprawny sprzęt gospodarstwa domowego lub mebli. Potrzebne są:

-kuchenka gazowa szer. 50,

-lodówka,

-pralka automatyczna,

-2 fotele 1 osobowe lub wersalki,

-stoliki nocne,

-stół,

– krzesła,

– komoda lub szafka na ubrania,

– telewizor.

Jeżeli czujecie Państwo potrzebę pomocy i posiadacie sprzęt lub meble, które Wam się już nie przydadzą prosimy o przekazanie i wcześniejszy kontakt pod telefonem: 58 686 50 05.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc.

Dyrektor i pracownicy PCPR w Kościerzynie

Aktualności

Szanowni Państwo,

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wspiera naukę języka migowego poprzez dofinansowanie kosztów szkolenia osób doświadczających trudności w komunikowaniu się,  członków ich rodzin oraz osób mających

Czytaj więcej »

Dzieje się w PWD

Kreatywne zajęcia plastyczne, zajęcia kulinarne i zabawy na świeżym powietrzu podczas spacerów sprawiają wiele radości. Zajęcia animacyjne są miłą przerwą od codziennych zajęć lekcyjnych w

Czytaj więcej »
Skip to content