SZANOWNI PAŃSTWO !!!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną wszystkie osoby, które czują niepokój, lęk, obawę o siebie lub swoich bliskich mogą skorzystać z telefonicznego wsparcia psychologicznego poprzez kontakt z numerem telefonu 667-761-455 . Numer dostępny jest także dla osób, które przeżywają kryzys psychiczny, zmagają się z inną sytuacją losową i pilnie potrzebują pomocy.

Pod wskazanym numerem dyżur pełni pracownik Punktu Interwencji Kryzysowej od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 15.00.

Ponieważ w obecnym czasie do odwołania wstrzymane są wszystkie spotkania osobiste proponujemy kontakt za pośrednictwem numeru telefonu 667-761-455 lub email: pik@pcprkoscierzyna.pl i wtedy zadzwonimy.

Jeśli jest coś, co Was niepokoi, potrzebujecie porozmawiać ze specjalistą – prosimy Zadzwońcie.

Jednocześnie APELUJEMY i prosimy o rozwagę, ograniczenie kontaktu z innymi ludźmi i pozostanie w domu przez najbliższy czas. W ten sposób dbamy o siebie i swoich bliskich. Zachęcamy także do zwrócenia uwagi na osoby samotne i w podeszłym wieku w najbliższym otoczeniu – być może one potrzebują pomocy. Jeżeli tak, zadzwońcie. Przekażemy informację odpowiednim służbom.

Pracownicy Punktu Interwencji Kryzysowej przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie.

Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w nieodpłatnym kursie online z obsługi smartfona: „Mój pierwszy smartfon – jak zacząć korzystać ze smartfonu i wykorzystywać jego funkcjonalności na

Czytaj więcej »
Skip to content