„Rodzinnie w Powiecie Kościerskim” w 2023 roku

Informujemy, że projekt „Rodzinnie w Powiecie Kościerskim” będzie jeszcze realizowany w pierwszej połowie 2023 roku. Przesunięcie terminu zakończenia projektu wynika z występujących przerw w realizacji spowodowane panującą pandemią w latach 2021-2022. Cieszy nas to, że Instytucja Zarządzająca wyraziła zgodę na przedłużenie realizacji, dzięki temu po świąteczno-noworocznej przerwie kontynuujemy działania, w tym zajęcia animacyjne w placówce wsparcia dziennego „Pozytywka” i Klubu Młodzieżowego.

Przypominamy, że  prowadzony przez Powiat Kościerski/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie projekt pt. „Rodzinnie w Powiecie Kościerskim” jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020.

Pierwszego dnia Nowego Roku najmłodsi uczestnicy projektu kreatywnie i aktywnie spędzili czas po lekcjach szkolnych. Zajęcia miały formę podwórkowych zabaw ruchowych jak też kreatywnych prac plastycznych. Dzieci świetnie się bawiły i miło spędziły czas.  

Zapraszamy dzieci i innych uczestników do licznego udziału!  

Aktualności

Rodzinny Piknik

Dnia 17.05.2023r. w godzinach popołudniowych z okazji Dnia Dziecka i Dnia Rodzicielstwa Zastępczego odbył się „RODZINNY PIKNIK” w Strzelnicy w Kościerzynie. Atrakcje przygotowane dla wszystkich

Czytaj więcej »
Skip to content