KOMUNIKAT

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie w związku przesunięciem środków PFRON na realizowanych zadaniach informuje osoby niepełnosprawne zainteresowane o możliwości uzyskania dofinasowania do:

– likwidacji barier w komunikowaniu się,

– likwidacji barier technicznych.

Kontakt  telefoniczny  pod numerem tel. 58/686 50 05; 681 52 69 w celu zgłoszenia chęci do złożenia w/w wniosków.

Z uwagi, iż na obecną chwilę nie jest znana kwota jaką będziemy dysponować prosimy o nieskładanie wniosków w formie papierowej bez uprzedniego kontaktu telefonicznego z działem Rehabilitacji Społecznej Osób Niepełnosprawnych.

Ponadto informujemy, iż posiadamy środki na dofinansowanie do zakupu przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych oraz zakupu sprzętu rehabilitacyjnego.

Wnioski można składać w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie, przy ul. Krasickiego 4 – pokój 11 lub drogą pocztową.


Druki wniosków wraz z załącznikami można uzyskać w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie tel. 58/686 50 05; 681 52 69 lub na stronie internetowej w zakładce „Dokumenty do pobrania„.

Dyrektor PCPR

Aktualności

WAŻNA INFORMACJA

Szanowni Państwo! Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie uprzejmie informuje, że w dniu 25 listopada 2022 r.  z przyczyn technicznych PCPR będzie zamknięte. Klientów prosimy

Czytaj więcej »
Skip to content