KOMUNIKAT !!!

Informujemy, iż w dalszym ciągu zgodnie z wytycznymi organu prowadzącego od 16 marca 2020 r wstrzymuje się obsługę klientów Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Kościerzynie w siedzibie jednostki, tym samym jednostka jest wyłączona z bezpośredniej obsługi interesantów.

Dlatego też celem ułatwienia załatwiania spraw osobom starszym i mającym trudności w kontakcie z urzędem w formie on-line w związku z ogłoszonym stanem epidemii w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców informuję, że od dnia 23 marca 2020 r. w budynku Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie przy ul. I. Krasickiego 4 – wejście główne, zaadaptowaliśmy skrzynkę do korespondencji do której można wrzucać dokumenty, dotyczące spraw pilnych i nagłych.

Korespondencja będzie podlegać rejestracji, jednak ze względu na aktualną sytuację, związaną z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemicznego, możliwość potwierdzenia odbioru jest w tym przypadku niemożliwa.

Skrzynka będzie monitorowana od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00. Prosimy o NIE WRZUCANIE DO SKRZYNKI KORESPONDENCJI PO GODZ. 14.00 oraz w WEEKEND z uwagi na obowiązek RODO.

Prosimy o zabezpieczenie dokumentów w zamkniętej kopercie.

W związku z wyjątkową sytuacją dla Państwa i dla naszej jednostki prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do zaleceń.

Dyrektor PCPR w Kościerzynie Marzena Hinca

Aktualności

AKTYWNY SAMORZĄD 2024

DOFINANSOWANIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie  informuje, iż rusza nabór składania wniosków w ramach programu „AKTYWNY SAMORZĄD”. Moduł I – likwidacja barier utrudniających aktywizację społeczną

Czytaj więcej »

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie zaprasza do aplikowania na stanowisko koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie zaprasza do aplikowania na stanowisko koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej https://pcprkoscierzyna.bip.net.pl/kategorie/49-ogloszenie-o-naborze-na-stanowisko-koordynator-rodzinnej-pieczy-zastepczej-pcpr-koscierzyna/artykuly/161-ogloszenie-o-naborze-na-stanowisko-koordynatora-rodzinnej-pieczy-zastepczej-pcpr-koscierzyna?lang=PL

Czytaj więcej »

Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie informuje, że dnia 02.11.2023 r. jest zamknięte.

Jednocześnie informujemy, że darmowe porady prawne odbywać się będą zgodnie z harmonogramem.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie

ul. Krasickiego 483-400 Kościerzyna

Zespół ds. rodzinnej pieczy zastępczej

tel. 58686 50 05, 785993121

www.pcprkoscierzyna.pl

„Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat ,dla jednej osoby”

Skip to content