Kolejny wyjazd integracyjny w ramach projektu „Rodzinnie w Powiecie Kościerskim”

W dniach 3-4.09.2022r. odbył się dwudniowy wyjazd integracyjny dla osób korzystających z oferty projektu do Torunia. Przy bardzo ładnej pogodzie uczestnicy w pierwszym dniu skorzystali ze spaceru po toruńskiej starówce, wzięli udział w seansie w Planetarium „Światła północy” oraz Baza Marsa. Następnie moc atrakcji czekała na uczestników w gospodarstwie agroturystycznym w Gostkowie, gdzie do dyspozycji był plac zabaw, zwiedzanie mini zoo, pokaz powozów, przejażdżka kolejką i zaprzęgiem konnym oraz ognisko i pieczenie kiełbasek. Po tak wyczerpującym i pełnym wrażeń dniu na uczestników czekał nocleg w Hotelu „Refleks”.

W drugim dniu wycieczki słoneczko również dopisało wycieczkowiczom. Zaraz po śniadaniu odbyły się warsztaty w Piernikarni Mistrza Bogumiła, gdzie zostały własnoręcznie wyrabiane pierniki. Następnym punktem wycieczki był JuraPark w Solcu Kujawskim oraz Park Miniatur i seans w kinie 5D. Późnym popołudniem  uczestnicy wyruszyli w drogę powrotną do domu.

Pomimo bardzo napiętego planu wyjazdu nasi turyści wrócili bardzo szczęśliwi i zadowoleni.

Wyjazd finansowany ze środków projektu prowadzonego przez Powiat Kościerski/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie pt. „Rodzinnie w Powiecie Kościerskim” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020.

Aktualności

💞 Dzisiaj 12 czerwca 2024r. w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie odbyło się spotkanie Starostów Powiatu Kościerskiego Pana Grzegorza Zabrockiego i Alicji Żurawskiej

Czytaj więcej »

Serdecznie zapraszamy na kolejną grupę wsparcia dla osób doświadczających przemocy, która odbędzie się 17.06.2024 o godzinie 11.00 w PCPR, sala nr 13.

Czytaj więcej »

Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie informuje, że dnia 02.11.2023 r. jest zamknięte.

Jednocześnie informujemy, że darmowe porady prawne odbywać się będą zgodnie z harmonogramem.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie

ul. Krasickiego 483-400 Kościerzyna

Zespół ds. rodzinnej pieczy zastępczej

tel. 58686 50 05, 785993121

www.pcprkoscierzyna.pl

„Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat ,dla jednej osoby”

Skip to content