Kolejny wyjazd integracyjny w ramach projektu „Rodzinnie w Powiecie Kościerskim”

W dniach 3-4.09.2022r. odbył się dwudniowy wyjazd integracyjny dla osób korzystających z oferty projektu do Torunia. Przy bardzo ładnej pogodzie uczestnicy w pierwszym dniu skorzystali ze spaceru po toruńskiej starówce, wzięli udział w seansie w Planetarium „Światła północy” oraz Baza Marsa. Następnie moc atrakcji czekała na uczestników w gospodarstwie agroturystycznym w Gostkowie, gdzie do dyspozycji był plac zabaw, zwiedzanie mini zoo, pokaz powozów, przejażdżka kolejką i zaprzęgiem konnym oraz ognisko i pieczenie kiełbasek. Po tak wyczerpującym i pełnym wrażeń dniu na uczestników czekał nocleg w Hotelu „Refleks”.

W drugim dniu wycieczki słoneczko również dopisało wycieczkowiczom. Zaraz po śniadaniu odbyły się warsztaty w Piernikarni Mistrza Bogumiła, gdzie zostały własnoręcznie wyrabiane pierniki. Następnym punktem wycieczki był JuraPark w Solcu Kujawskim oraz Park Miniatur i seans w kinie 5D. Późnym popołudniem  uczestnicy wyruszyli w drogę powrotną do domu.

Pomimo bardzo napiętego planu wyjazdu nasi turyści wrócili bardzo szczęśliwi i zadowoleni.

Wyjazd finansowany ze środków projektu prowadzonego przez Powiat Kościerski/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie pt. „Rodzinnie w Powiecie Kościerskim” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020.

Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w nieodpłatnym kursie online z obsługi smartfona: „Mój pierwszy smartfon – jak zacząć korzystać ze smartfonu i wykorzystywać jego funkcjonalności na

Czytaj więcej »
Skip to content