Ho! Ho! Ho!

Mikołajki już za nami. Wczoraj w godzinach popołudniowych odbył się Koncert Mikołajkowy dla dzieci z pieczy zastępczej i ich opiekunów. Sala Kinowa „Remus” w Kościerzynie zapełniła się zaproszonymi gośćmi z rodzin zastępczych, placówek opiekuńczo wychowawczych oraz gości z Ukrainy przebywających w miejscowościach Garczyn i Wygonin na terenie naszego Powiatu.

Przed spotkaniem z Św. Mikołajem i jego Elfem odbył się koncert, w którym wystąpiła młodzież z Kościerskiego Domu Kultury pod przewodnictwem Pana Grzegorza Daszkowskiego.

Zaprezentowane przez młode pokolenie utwory przeniosły widzów w świat czarów
i Świąt oraz ujawniły talenty muzyczne.  Najmłodszym umilił czas iluzjonista Kajetan Bielecki.  Swoimi sztuczkami zaskoczył największych niedowiarków.

Na zakończenie spotkania Św. Mikołaj wraz z Elfem zabawiali najmłodszych uczestników. Każdy chciał zrobić sobie zdjęcie z naszym gościem, który rozdawał prezenty wszystkim dzieciom. Na drogę powrotną przed wyjściem z Sali czekały słodkie upominki wręczane przez pomocników Mikołaja. Poniedziałkowe popołudnie w przeddzień 6 grudnia uważamy za mile spędzony. Życzymy wszystkim uczestnikom Pełnych Radości Świąt.   

Dziękujemy młodzieży z Kościerskiego Domu Kultury za  występ. Podziękowania również kierujemy do Stowarzyszenia Pomocy dzieciom z Placówek Socjalizacyjnych w Kościerzynie za wsparcie finansowe, a Dyrektor dziękuje pracownikom Zespołu Pieczy Rodzinnej za przygotowanie spotkania.  

MERRY CHRISTMAS

Aktualności

Serdecznie zapraszamy na kolejną grupę wsparcia dla osób doświadczających przemocy, która odbędzie się 15.07.2024 o godzinie 11.00 w PCPR, sala nr 13.

Czytaj więcej »

Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie informuje, że dnia 02.11.2023 r. jest zamknięte.

Jednocześnie informujemy, że darmowe porady prawne odbywać się będą zgodnie z harmonogramem.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie

ul. Krasickiego 483-400 Kościerzyna

Zespół ds. rodzinnej pieczy zastępczej

tel. 58686 50 05, 785993121

www.pcprkoscierzyna.pl

„Pomoc jednej osobie nie zmieni całego świata, ale może zmienić świat ,dla jednej osoby”

Skip to content